Obývačka

Žijeme veľmi rýchlo, voľného času máme málo, preto je dôležité vytvoriť si príjemný priestor s podmienkami na oddych a relax. Pri jej zariaďovaní by sme mali brať do úvahy požiadavky, zvyky všetkých členov rodiny. Pokiaľ máme malé deti, ktoré rady šantia a miestnosť sa využíva dennodenne, nie je na mieste, aby bol prepych na úkor pohodlia. V tomto prípade je riešenie jednoduché - zariadiť miestnosť kvalitným, ale menej finančne náročným zariadením na každodenné bývanie. Obývačka plní aj reprezentatívnu funkciu. Preto v nej nachádzajú svoje miesto hodnotné predmety, starožitnosti a nákladný nábytok .

Je veľmi veĺa faktorov, ktoré ovplyvňujú naše rozhodnutia ako zariadiť obývaciu izbu. Samozrejme mať vkus a schopnosti na zariadzovanie nemáme všetci. Takisto zaváži koĺko peňazí chceme, alebo môžeme investovať. Veľkosť obývačky, farba sedačky, stien, koberca, rôznorodosť použitých doplnkov, atď... V našom eshope máme naozaj široký výber obyvačkových kompletov alebo sektorov v trendových aj klasických farbách, s možnosťou dokúpenia LED osvetlenia, ktoré takisto hrá dôležitú úlohu pri celkovom dotvorení interieru.

Zobrazenie:
Zoradiť:
Obývacia stena PRIMO I, obývací komplet v retro štýle na drevených bukových nožičkách. Materiál použitý pri výrobe DTD laminovaná s ABS hranami. Zaoblené lišty na korpusoch z MDF. Farebné prevedenie dub riviera / biela, kovové úchytky, použité kvalitné pánty. LED osvetlenie nie je zarátané v cene.
999,00 € s DPH 899,90 s DPH
749,92 € bez DPH
Na objednávku
Obj. čislo: pr1
Obývacia stena PRIMO II, obývací komplet v retro štýle na drevených bukových nožičkách. Materiál použitý pri výrobe DTD laminovaná s ABS hranami. Zaoblené lišty na korpusoch z MDF. Farebné prevedenie dub riviera / biela, kovové úchytky, použité kvalitné pánty. LED osvetlenie nie je zarátané v cene.
777,00 € s DPH 777,00 s DPH
647,50 € bez DPH
Na objednávku
Obj. čislo: pr2
Obývacia stena CALABRINI zostava 3, obývací komplet v retro štýle na drevených bukových nožičkách. Materiál použitý pri výrobe DTD laminovaná s ABS hranami. Zaoblené lišty na korpusoch z MDF. Farebné prevedenie dub riviera / biela, kovové úchytky, použité kvalitné pánty. LED osvetlenie nie je zarátané v cene.
699,00 € s DPH 499,00 s DPH
415,83 € bez DPH
Na objednávku
Obj. čislo: cal0003